۱۴۰۲ سه شنبه ۴ مهر
بر اساس آمار تولید در پنج ماهه اول سال جاری

تولید ذوب آهن اصفهان همچنان فراتر از برنامه

ذوب آهن اصفهان موفق شد در پنج ماهه اول سال جاری تولیدی فراتر از برنامه داشته باشد
ذوب آهن اصفهان موفق شد در پنج ماهه اول سال جاری تولیدی فراتر از برنامه داشته باشد. این تولید همچنین نسبت به مدت مشابه سال گذشته  افزایش داشته است. بر اساس این گزارش، تولید چدن مذاب در پنج ماهه اول سال جاری یک میلیون و 321 هزار و 293 تن بود که 12 درصد بیشتر از برنامه تولید بوده و نسبت به مدت مشابه سال گذشته 6 درصد رشد داشته است . در این مدت تولید آگلومره ، یک میلیون و 456 هزار و 791 تن بود که 7 درصد بیشتر از برنامه بوده و نسبت به مدت مشابه سال قبل 2 درصد افزایش یافته است.  
تولید شمش ذوب آهن اصفهان که 10 درصد فراتر از برنامه انجام شده است در پنج ماهه اول سال به یک میلیون و 188 هزار و 801 تن رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل 9 درصد افزایش یافته است .  
تولید کک که اهمیت بسیاری در قیمت تمام شده محصولات ذوب آهن اصفهان دارد از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد ماه به 541 هزار و 101 تن رسید که 3 درصد بیشتر از برنامه بوده و نسبت به مدت مشابه سال گذشته 4 درصد افزایش را نشان می دهد.  
ذوب آهن اصفهان که امسال تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر را در اولویت قرار داده است موفق شد در 5 ماهه اول سال جاری با تولید 745 هزار و 820 تن محصولات نوردی افزایش 9 درصدی در این بخش را حاصل کند که مطابق برنامه بوده است.
 
تاریخ:
1402/06/28
تعداد بازدید:
271
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت