۱۴۰۲ جمعه ۱۲ خرداد

بازدیدها، همدلی و هم افزایی در خانواده و محل کار را افزایش می دهد

به منظور آشنایی هر چه بیشتر خانواده ها، با بخش های گوناگون خط تولید کارخانه ذوب آهن اصفهان، پنجمین برنامه بازدید در سال جاری با حضور جمعی از مسئولین شرکت و همچنین 129 خانواده به تعداد 414 نفر،جمعه پنجم خردادماه برگزار شد.
به منظور آشنایی هر چه بیشتر خانواده ها، با بخش های گوناگون خط تولید کارخانه ذوب آهن اصفهان، پنجمین برنامه بازدید در سال جاری با حضور جمعی از مسئولین شرکت و همچنین 129  خانواده به تعداد 414 نفر،جمعه پنجم خردادماه برگزار شد.
 

هوشنگ مرادی معاون مدیر خدمات و اموررفاهی شرکت در حاشیه این بازدید به خبرنگار ما گفت : بازدید خانواده ها از ذوب آهن اصفهان سبب می شود این عزیزان بیش از پیش با محل کار همسران شان آشنا شوند که این رویکرد در افزایش همدلی و هم افزایی بین محیط خانواده و محل کار، موثر می باشد.

 

 وی افزود: مدیریت خدمات و اموررفاهی با همکاری مدیریت روابط عمومی و سایر بخش های کارخانه از مدت ها پیش برای برگزاری این بازدیدها، برنامه ریزی نمودند تا خانواده بزرگ ذوب آهن دقایق به یاد ماندنی را در محل کارخانه سپری کنند.

معاون مدیر خدمات و امور رفاهی شرکت تصریح کرد : ذوب آهن اصفهان به عنوان اولین تولید کننده فولاد در ایران، همواره در بین هموطنان عزیزمان جایگاه خاصی دارد و محصول ریل تولیدی آن نیز با تلاش و کوشش همکاران عزیز و دعای خیر همین خانواده ها، خودکفایی را برای ایران عزیزمان به ارمغان آورده است.

 

مرادی با اشاره به بازدیدی که همراه با خانواده اش در آغازین سال های استخدام از محل کارخانه داشته است، خاطر نشان کرد : با نگاه کردن به عکس بازدید آن دوران، خاطرات بسیار زیادی از آن روز برای من و خانواده ام زنده می شود، روز به یادماندنی را در کارخانه سپری نمودیم. 

وی اظهار داشت : تورهای انزلی و چادگان و همچنین برنامه های فرهنگی و ورزشی نیز از جمله سایر برنامه هایی است که مدیریت خدمات و امور رفاهی شرکت با همکاری سایر بخش های کارخانه برای خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان در نظر گرفته است.

 

در حاشیه این برنامه بازدید با تعدادی از همکاران گفتگو نمودیم که در ادامه می خوانید.

 

* علیرضا فتاحی تکنسین ایمنی راه آهن ضمن اظهار رضایت از برنامه های بازدید امروز گفت: دور جدید بازدید خانواده ها از خط تولید نسبت به گذشته بسیار جذاب تر شده و خانواده ها با میل و رغبت بیشتری از این برنامه استقبال کردند و دیدن عظمت ذوب آهن اصفهان و همچنین محیط کار ما، برایشان جذاب بود.

 

* محمدرضا شیرمحمدی برقکار ارشد برق کوره بلند نیز اظهار داشت : بازدید خانواده ها از محیط کارخانه و شرایط کاری ما، سبب ایجاد همدلی بیشتر و ارتقاء انگیزه در بین کارکنان می شود.

 

* حمیدرضا ابراهیمی تکنولوژ انبار مواد خام بخش آگلومراسیون نیز بیان کرد : بازدید خانواده ها از کارخانه و مشاهده فرایند تولید فولاد در کنار همدیگر بسیار لذت بخش بود. پیشنهاد می شود در اتوبوس ها کارشناسان بیشتری برای معرفی بخش های مختلف کارخانه حضور داشته باشند.

 

شایان ذکر است این برنامه بازدید با گرفتن عکس یادگاری در میدان آهن و همچنین برنامه های متنوع فرهنگی و هنری همراه بود که مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت.

گفتنی است بر اساس نظرسنجی انجام شده، این بازدید با رضایت بالای 80 درصد همراه بود . همچنین از بین شــرکت کنندگان در نظرسنجی مربوطه  10 نفر به قید قرعه انتخاب شدند که از روز یکشنبه هفتم خردادماه با مراجعه به مدیریت روابط عمومی ، سرپرســتی امور فرهنگی و تشریفات ( تلفن 4944 )  می توانند هدایای خود را دریافت کنند. اسامی منتخبین بدین شرح است: 1- محمد مهدی هاشم پور (457178) کک سازی 2- علی عسگری (469559) کوره بلند 3- محمدرضا شیر محمدی (449457) کوره بلند 4- مهران ابراهیمی (472578) نورد300 5- محمد علی سیاه پوش (7048583) برنامه ریزی و نظارت بر نگهداری تعمیرات 6- مصطفی قره داغی (450343) اتوماسیون 7- جواد مختاری (459101) آگلومراسیون 8- مجید والی پور (7038967) راهبری و ماشین آلات 9- ستار علی خاصی (461711) نورد300 10- محمدرضا انصاری (400033) معاونت خرید.

تاریخ:
1402/03/05
تعداد بازدید:
469
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:9
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت