۱۴۰۱ دوشنبه ۷ آذر

تشییع پیکر مطهر شهید اسماعیل چراغی با حضور حماسی مردم

مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید مدافع امنیت سرهنگ اسماعیل چراغی در زرین شهر با حضور پرشور مردم شهید پرور شهرستان لنجان برگزار شد.
مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید مدافع امنیت سرهنگ اسماعیل چراغی در زرین شهر با حضور پرشور مردم شهید پرور شهرستان لنجان برگزار شد.
یک شنبه 29 آبان ماه مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید مدافع امنیت سرهنگ اسماعیل چراغی در زرین شهر، جمعیت زیادی از جمله جمعی از کارکنان ذوب آهن اصفهان را به میدان انقلاب کشاند تا با این شهید والا مقام وداع کنند.
 
 حجت الاسلام باقریان امام جمعه زرین شهر  در این مراسم گفت :ناله های جانسوز فرزند شهید چراغی بی پاسخ نخواهند ماند، شهرستان مفتخر است فرزند غیور و دلیری را در دفاع از امنیت کشور تقدیم نموده است.
وی افزود : شهید چراغی مظلومانه در مسیر امنیت کشور به شهادت رسید و ناله های جانسوز فرزند شهید و آه والدین عزیز ایشان و حتی سایر شهدا  و شهدای مظلوم ایذه  بی پاسخ نخواهند ماند .
 
حجت الاسلام باقریان اظهار داشت : تاکنون مدافعان  امنیت کشور صبوری کرده  و ذره ای از توان خود را به کار نگرفته اند . مدافعان امنیت صبورانه ، مظلومانه ، نجیبانه در برابر عده ای فریب خورده که خشونت می‌کنند می ایستد دست بر سلاح خود نمی برد تا صدای قهقهه دشمنان خارج نشین از به زمین افتادن فرد ایرانی شنیده نشود.
امام جمعه زرین شهر گفت : مدافعان  امنیت توان، اقتدار و قدرت مقابله با اقدامات هنجار شکنان را دارد اما فرصت می دهد تا صف معترضین از اغتشاگران  جدا شود که امیدواریم دشمنان  و  عده ای فریب خورده  باعث پایان صبوری نظام  نشوند.
 
تاریخ:
1401/08/30
تعداد بازدید:
328
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:6
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت