۱۴۰۲ جمعه ۱۲ خرداد

تامین پایدار مواد اولیه با هم افزایی در صدر تامین دنبال می شود

دکتر علی محمودی مغانلو عضو هئیت مدیره و معاون معدنی هلدینگ صدر تامین در بازدید از غرفه ذوب آهن اصفهان با اشاره به اهمیت ویژه این مجتمع عظیم صنعتی در صنعت فولاد کشور بر ضرورت تامین پایدار مواد اولیه این شرکت تاکید کرد
دکتر علی محمودی  مغانلو عضو هئیت  مدیره و معاون معدنی هلدینگ صدر تامین  در بازدید از غرفه ذوب آهن اصفهان با اشاره به اهمیت ویژه این مجتمع عظیم صنعتی در صنعت فولاد کشور بر ضرورت تامین پایدار مواد اولیه این شرکت تاکید کرد .
وی افزود: با حضور در شرکت ها و کارخانه های فولادی و معدنی و بازدید از  قابلیت ها و امکانات موجود در جهت رفع تنگناها و تامین مواد اولیه آن ها تلاش های زیادی شده و این تلاش ها ادامه دارد تا از طریق هم افزایی موانع تولید حذف شود.
 مهندس تقی حاجیوند مدیر عامل شرکت گروه معادن امیر سنگان پارسیان در بازدید از غرفه ذوب آهن اصفهان به تشریح سوابق فعالیت های این شرکت در زمینه استخراج و عرضه سنگ های معدنی پرداخته  و یاد آور شد: شرکت امیر سنگان پارسیان در عرصه های معدنی شهرستان خواف و شهر سنگان به استخراج و فراوری سنگ معدن مشغول بوده و افتخار دارد که یک سوم سنگ مورد نیاز سالانه ذوب آهن اصفهان را تامین می کند. وی از تعاملات خوب ذوب آهن اصفهان با گروه معدنی مذکور قدردانی کرد.
غرفه ذوب آهن اصفهان در یازدهمین همایش و نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران همراه با شرکت های تابعه از جمله شرکت های زغالسنگ البرز شرقی و معادن ذوب آهن سوادکوه پذیرای میهمانان و بازدیدکنندگان است.
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1401/06/30
تعداد بازدید:
1059
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:6
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت