۱۴۰۰ يکشنبه ۳ بهمن

رونمایی از پایگاه اطلاع رسانی ذوب 24

همزمان با مراسم گرامیداشت سالروز تاسیس ذوب آهن اصفهان که با حضور جمعی از مسئولین و پیشگامان ذوب آهن اصفهان 23 دی ماه در تالار آهن این شرکت برگزار شد ، از پایگاه اطلاع رسانی ذوب 24 به عنوان مرجع اصلی اخبار و گزارش رویدادهای این مجتمع عظیم صنعتی رونمایی گردید .
همزمان با مراسم گرامیداشت سالروز تاسیس ذوب آهن اصفهان که با حضور جمعی از مسئولین و پیشگامان ذوب آهن اصفهان  23 دی ماه در تالار آهن این شرکت برگزار شد ، از پایگاه اطلاع رسانی ذوب 24 به عنوان مرجع اصلی اخبار و گزارش رویدادهای این مجتمع عظیم صنعتی رونمایی گردید .

پایگاه اطلاع رسانی ذوب 24 با توجه به ضرورت شکل گیری پایگاهی رسانه ای به عنوان رسانه رسمی اخبار ذوب آهن اصفهان و همچنین منبعی برای خبرنگاران و رسانه های مختلف ایجاد شده که تمامی تولیدات رسانه ای روابط عمومی در حیطه های اطلاع رسانی ، تبلیغات ، توسعه برند ، پاسخ به مطالب رسانه ای و ... در آن منتشر می شود و به آسانی در دسترس فعالان رسانه ها و مردم قرار می گیرد .

این پایگاه اطلاع رسانی یک سایت مستقل چند رسانه ای است که به عنوان منبع مستقل در تنویر افکار عمومی نسبت به دستاوردهای شرکت عمل می نماید و در پوشش خبری رویدادهای صنعت فولاد و مشکلات این صنعت به ویژه ذوب آهن و جهت دهی لازم با جریان سازی مستقل رسانه ای عمل می کند .

تامین محتوای این پایگاه اطاع رسانی توسط یک تیم متشکل از خبرنگاران حرفه ای در حوزه صنعت و معدن و همچنین کارشناسان تولید محتوا در فضای وب انجام می شود .

این پایگاه مشتمل بر بخش های اصلی از جمله صنعت ، معدن ، بورس و سهام ، فرهنگی و اجتماعی ، ورزش ، فیلم ، عکس ، تیزر و موشن گرافی است که در 24 ساعت کل ایام هفته به روز می شود .

شایان ذکر است همزمان با رونمایی از این رسانه جدید ذوب آهن اصفهان ، از تمبر سالروزتاسیس شرکت و انتشارات جدید روابط عمومی از جمله جلد چهارم کتاب زبان ذوب و مجموعه کتاب های تاریخ شفاهی این مجتمع عظیم صنعتی نیز رونمایی شد.

 
 
 
تاریخ:
1400/10/23
تعداد بازدید:
404
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:11
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت