واکنش جنبش انصارالله به اعتراف سعودی‌ها به گاف سایت موشکی
بازدید هیات اماراتی از مسجد الاقصی در میان تدابیر شدید امنیتی و ورود 167 شهرک‌نشین صهیونیستی به داخل مسجد و انجام اقدامات تحریک آمیز در آنجا درصدر اخبار امروز مربوط به قدس اشغالی است.
هیات اماراتی در میان تدابیر شدید امنیتی  از مسجد الاقصی بازدید کرد

یک هیات اماراتی امروز سه شنبه در میان تدابیر شدید امنیتی از مسجد الاقصی دیدن کرد.

به گزارش فلسطین الیوم، شماری از افسران و نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی به منظور تامین امنیت بازدید هیات اماراتی از مسجد الاقصی به مسجد القبلی و سپس قبة الصخره هجوم آوردند.

 

همزمان 179 شهرک‌نشین صهیونیست نیز امروز با پشتیبانی نظامیان صهیونیست و نیروهای ویژه مجهز به سلاح به طور غیرقانونی وارد صحن های مسجد الاقصی شده و ساعت‌ها در آنجا مشغول گشت زنی و انجام آداب تلمودی و دیگر اقدامات تحریک آمیز شدند.

پلیس رژیم اشغالگر نیز که در درهای مسجد الاقصی مستقر بودند با سختگیری برای ورود نمازگزاران به داخل مسجد الاقصی کارت شناسایی آنها را توقیف و وسایل همراه آنها را بازرسی می‌کردند.

ورود غیرقانونی شهرک‌نشینان صهیونیست از سمت باب المغاربه و باب السلسله که تحت کامل پلیس رژیم اشغالگر است، صورت می‌گیرد. آنها پس از ورود به مسجد الاقصی در شرق مسجد و نزدیک مصلای باب الرحمه شروع به انجام آداب تلمودی می‌کنند.

اداره اوقاف فلسطین اعلام کرده است که در سال 2021 بالغ بر 34 هزار و 112  شهرک نشین صهیونیست به طور غیرقانونی وارد مسجد الاقصی شدند.

تاریخ:
1400/10/22
تعداد بازدید:
63
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این پرتال متعلق به شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان میباشد