قسمت اول/ محتوای برنامه‌های شبکه ماهواره‌ای «من و تو»

 شبکه ماهواره‌ای «من و تو» شعبه به اصطلاح فرهنگی بی‌بی‌سی است که تمامی منابع مالی آن توسط دولت انگلیس تامین می‌شود.

شبکه ضد فرهنگی من و تو که چندسالی است با حمایت مالی شبکه‌های بهایی مستقر در لندن تولید می‌شود و درصدد استحاله فرهنگی و دینی مردم ایران است که البته این روزها بحران اخلاقی در میان برنامه‌سازان و کارکنانش تبدیل به یک چالش جدی برای ادامه فعالیت این شبکه شده است.

از روند برنامه‌های این شبکه و ترویج فرهنگ منحط غربی، شراب‌خواری، دفاع از فرقه ضاله بهائیت، ترویج موسیقی‌های شیطان‌پرستی، ترویج روابط نامشروع زن و مرد و… پر واضح است که این شبکه درست در همان مسیری قدم بر می‌دارد که سردمداران انگلیسی این شبکه ملزم به آن شده‌اند.

برخی از برنامه‌های شبکه ماهواره‌ای من و تو:

من و تو: بزرگ‌ترین خطا در ازدواج، ازدواج سنتی است

بزرگ‌ترین خطا در ازواج، ازدواج سنتی است چرا که در این ازدواج‌ها فرصت شناخت برای طرفین وجود ندارد. کارشناس شبکه «من و تو» در برنامه «من و تو پلاس» گفت: «بزرگ‌ترین خطا در ازدواج، ازدواج سنتی است. ممکن است به خیلی‌ها بربخورد ولی این یک واقعیت است چرا که در این ازدواج‌ها فرصت شناخت برای طرفین وجود ندارد. در این ازدواج‌ها ابتدا مراسم شیرینی‌خوران است بعد هم تعیین مهریه و بله برون. و بعد مشخص می‌کنند که خرج و مخارج را چه کسی باید بپردازد و دعواها هم از همین جا شروع می‌شوند.»

لازم به ذکر است که آیا صحبت‌های کارشناس شبکه من و تو در پاسخ به درخواست مجری برنامه که از وی خواست راهکاری برای حل مشکلات مطرح شده ارائه دهد یک راهکار است؟

من و تو: مهریه ظلم به زن و مرد است

شبکه من و تو در برنامه‌ای به بررسی و تحلیل مهریه در ایران پرداخت و عنوان کرد: «مهریه عادلانه نیست و یک نوع نگاه جنسیتی به زن می‌باشد.»

کارشناس این برنامه ابراز داشت: «تعبیری که ما در جامعه از زن داریم موجودی ضعیف است که نمی‌تواند خودش را سرپرستی کند و یک نفر دیگر به صورت یک مالک او را به عقد خویش در می‌آورد و جز املاک آن مرد می‌شود.» کارشناس برنامه سپس عنوان کرد: «مهریه، دختران را در شرایط عدم امنیت و مورد ظلم واقع شدن قرار می‌دهد و این باعث خشم نهفته زنان نسبت به مردان می‌شود.»

گفتنی است این اظهارات در حالی است که چیزی که در اسلام به عنوان مهریه بر عهده مرد قرار داده شده است، هدیه‌ای است که مرد برای همسر آینده تعیین می‌کند و علاوه بر آنکه مهر و محبت خود را نثار همسر می‌کند و موجب تقویت بنیان خانواده می‌گردد، ذخیره‌ای مالی و مادی برای زن است تا نسبت به وضعیت آینده اقتصادی خود اطمینان داشته باشد.

البته متاسفانه بعضی‌ها با ایجاد انحراف در این قانون صحیح، هدف اصلی این حکم الهی را عملا دگرگون می‌کنند. شایان ذکر است، شبکه من و تو با وجود آنکه رسوم زشت غربی همچون روابط نامشروع را ترویج می‌کند اما وقتی نوبت به احکام اسلامی می‌رسد حتی احکامی را که فوائد و خوبی‌های آن‌ها کاملا واضح است را نیز نادیده می‌گیرد و به مقابله با آن‌ها می‌پردازد.

امپراتوری دروغ

نویسنده:
تعداد بازدید:
275
تاریخ:
1395/06/07
کلیه حقوق این پرتال متعلق به شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان میباشد