۱۴۰۲ سه شنبه ۴ مهر
۰۳۱۵۲۶۵۳۱۳۱
پذیرش بیماران بین الملل
 
 
به بخش خدمات بین الملل خوش آمدید (اعتبار بیمارستان شهید مطهری)
بیمارستان شهید مطهری یکی از معتبرترین بیمارستان های ایران می باشد که در آخرین ارزشیابی مرسوم به اعتباربخشی ملی ایران بیمارستان درجه ۱ شناخته شده است و بالاتر از دیگر رقبای خود قرار گرفت. این بیمارستان در این ارزشیابی به عنوان برترین بیمارستان استان اصفهان معرفی گردید. واحد خدمات بین المللی دارای خدماتی کاملی است که به رفع نیازهای بیماران بین المللی در مدت اقامت در بیمارستان اختصاص داده شده است. پزشک و کارشناس واحد خدمات بین المللی شما را در طول کلیه مراحل پیش از ورود و در طی درمان راهنمایی کرده، تمام جزئیات لازم را پیگیری نموده و تمرکز بر روی روند بهبود بیماری را برای شما و خانواده فراهم می کند. شرکت تسهیل گر طرف قرارداد بخش خدمات بین المللی وقت ملاقات، اقامت، ترانسفر، خدمات ترجمه، امور ورود به بیمارستان و امور مالی همراه با تمام جزئیات را برای شما هماهنگ می نمایند. کارمندان، مدیران و مشاوران مرکز درمانی بیمارستان شهید مطهری خدمات و برنامه های اختصاصی برای استقبال از بیماران و خانواده های آن ها را فراهم می نمایند. پس از این که ورود شما توسط شرکت تسهیل گر تأیید شد، در رابطه با گزینه های محل اقامت همچنین مسافرت و نقل و انتقال به شما اطلاعات مورد لزوم ارائه می شود. به مجرد درخواست شما در جهت رزرو هتل با توجه به اولویت های شما اقدام می شود. همچنین در صورت اطلاع رسانی جزئیات پروازتان، شما از فرودگاه به بیمارستان و بالعکس انتقال داده می شود در صورت لزوم برای شما آمبولانس تهیه می شود. اگر زبان مادری شما زبان انگلیسی نیست در مرکز درمانی شهید مطهری برای همراهی با شما در مدت اقامت مترجم فراهم می نماییم.
اقامت
قبل از ورود شما به بیمارستان شهید مطهری، مشاور شما می تواند شما را در رابطه با رزرو هتل یاری کند. اگرچه در کنار بیمارستان هتل مجهزی که متعلق به بیمارستان است وجود دارد که در مدت اقامت آسایش و راحتی و اطمینان شما را فراهم می سازد.
راحتی در بیمارستان شهید مطهری
این هتل راه حل ایده آلی برای بیماران و همراهان آن ها در بیمارستان شهید مطهری می باشد. این هتل که امکان همجواری بیمار و نزدیکانش را در طول درمان فراهم می کند به گونه ای طراحی شده است که پاسخگوی کلیه نیازها و احتیاجات شما می باشد.
لطفاً قبل از سفر خود، به ما در رابطه با هماهنگی متل اطلاع دهید.
معرفی اتاق VIP
اتاق VIP دارای یک اتاق، مجهز به مانیتورینگ کامل جهت پایش دقیق بیماران و امکانات کامل رفاهی و ارتباطی از قبیل اینترنت، تلویزیون، سرویس مستقل و … می باشد.
کلیه پرسنل این بخش جهت نظارت کامل بر سیر درمان در تمامی ساعات حضور موثر دارند.
هدف از اقامت در اتاق VIP ایجاد چارچوبی مشخص براساس سرعت، دقت و صحت در انجام کارها می باشد به نحوی که بیماران بهترین خدمات کیفی را در کوتاهترین زمان دریافت کرده و در عین رضایتمندی و بهبود نسبی در اولین فرصت ترخیص شوند و پرسنل بخش با توجه به چارچوب تعیین شده قادر باشند وظایف خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهند.
نحوه پذیرش
به منظور سرعت و عملکرد پذیرش بیماران، دفتر گردشگری سلامت کلیه خدمات مربوط به پذیرش را از ابتدای ورود به بیمارستان تا انتهای ترخیص همراه و همگام با بیماران خارجی انجام داده و راهنمایی های لازم را جهت درمان با مشورت پزشک و بیمار ارائه می دهد.
بیماران در سرتاسر دنیا با مراجعه به سایت بیمارستان از امکانات و تسهیلات بیمارستان اطلاعات کامل را دریافت می کنند. سپس با شماره تلفن بیمارستان یا شرکت های تسهیل گر و طرف قرارداد درج شده در سایت بیمارستان تماس می گیرند که با توجه به نوع بیماری و خدمات دریافتی توسط هماهنگی های انجام شده با کارشناس IPD به پزشک متخصص ارتباط داده می شوند. پس از گرفتن پذیرش از پزشک و دریافت دستور بستری به همراه نماینده ای از واحد IPD به کلینیک پذیرش بیمارستان مراجعه و تشکیل پرونده می دهند. در صورتی که بیمار مورد داخلی باشد به بخش داخلی و در صورتی که مورد جراحی باشد کلیه اقدامات بستری شامل آزمایشات خونی و CXR، ECG و مشاوره بیهوشی صورت می پذیرد. سپس به اتاق VIP در بخش مربوطه هدایت می شوند و اقدامات لازم در خصوص آمادگی جهت عمل جراحی انجام می پذیرد. همچنین آموزش های قبل و بعد از عمل جراحی نیز داده می شود. کلیه این مراحل با نظارت کارشناس IPD صورت می گیرد. هنگام ترخیص کلیه آموزش ها و خودمراقبتی و نحوه تماس با پزشک معالج به مراجعه کنندگان داده می شود و تا یک هفته پس از ترخیص از واحد IPD جهت پیگیری و خودمراقبتی و نحوه استفاده از داروها با بیمار تماس گرفته می شود. همچنین دفتر گردشگری در این مرکز قادر می باشد علاوه بر خدمات بستری، راهنمایی های لازم جهت انواع خدمات دیگر کلینیک و پاراکلینیک و مشاوره در زمینه های بیماری های عفونی، بیماری های نورولوژی، بیماری های ریه، بیماری های گوارش و خدمات مربوط به chek up را به بیماران خارجی و همراهان آن ها با شرایط ویژه در اسرع وقت ارائه دهد.
برای پذیرش و گرفتن اطلاعات تکمیلی کافی است با ما تماس بگیرید:
شماره تلفن تماس: ۰۳۱۵۲۶۲۳۱۴۳ داخلی ۱۰۹ مشاور و راهنمای واحد IPD (خانم شیبانی) (زمان تماس ۸ صبح الی ۱۶ بعدازظهر)
تلفن بیمارستان: ۷-۲۶۲۴۱۴۱ (۳۱۵) ۹۸ داخلی ۲۷۴
فاکس: ۰۳۱۵۲۶۲۳۱۴۲- ۰۳۱۵۲۶۳۰۹۷۰
پست الکترونیکی: Email@motaharyhospital.com
خدمات بیماران بین الملل
در بیمارستان شهید مطهری بخش خدمات بین الملل جهت پاسخگویی به نیازهای بیماران بین الملل خدمت رسانی می کند. متخصصان ما در این بخش، بیمار را در تمام مراحل راهنمایی و پشتیبانی می کنند تا بیمار و خانواده او فقط روی مراحل درمان متمرکز شوند. این متخصصین باتجربه هماهنگی های مربوط به کلیه مراحل درمان را از برنامه ریزی معاینات، مترجم و پذیرش گرفته تا اقامت و پرداخت ها به عهده دارند. متخصصان ما و (شرکت تسهیل گر) و کارمندان بخش بین الملل برنامه ای کاملاً اختصاصی و متناسب با شرایط بیمار برای دوره درمان و اقامت وی تدوین می کنند. ما از بیماران بخش بین الملل می خواهیم تا قبل از مراجعه به بیمارستان شهید مطهری با بخش بین الملل تماس برقرار کنند تا در صورت نیاز به مطالعه پرونده بیمار، توسط پزشکان متخصص قبل از مراجعه، مشاوره لازم انجام شده و روند درمان بیمار از قبل مشخص گردد. به محض این که برنامه سفر مشخص شد، شرکت تسهیل گر به تناسب نیاز بیمار اطلاعاتی در رابطه با سفر، ترانسفر فرودگاه و اقامت در اختیار شما قرار می دهد. در صورت نیاز بخش بین الملل، هماهنگی آمبولانس نیز برای بیمار انجام می شود.
جهت ارسال ایمیل و سئوالات پزشکی خود به Email@motaharyhospital.com مکاتبه نمایید.
بروزرسانی:
1401/02/19
تعداد بازدید:
1182
کلیه حقوق این سایت برای بیمارستان شهید مطهری فولادشهر محفوظ می باشد.