۱۴۰۱ يکشنبه ۲۳ مرداد

فیلتر

از
تا
جستجو
گروه
مرتب شود با
به صورت
تعداد موارد یافت شده : 12 تعداد موارد یافت شده ی امروز: 0
عنوان مجری محقق اهداف
کاهش عیار خاکستر، اکسیدهای قلیایی و گوگرد از زغال‌سنگ طبس شرکت کنکاش مواد بهینه هفت
مکانیزم تخلیه بار کامیون با ظرفیت 60 تن جهت انبار روباز
قرارداد باز پژوهشی دانشگاه صنعتی شریف دانشگاه صنعتی شریف استفاده از خدمات آزمایشگاهی ، کارگاهی و پژوهشی دانشگاه صنعتی شریف
جایگزینی درایوهای آنالوگ موتورهای محرک صافکاری نورد 500 با درایوهای جدید داخلی مدرنیزاسیون کارگاههای تولیدی شرکت ذوب آهن از ملزومات افزایش بهره وری و افزایش تولید در آینده نزدیک میباشد. جایگزینی درایوهای آنالوگ موتورهای محرک صافکاری نورد 500 در راستای مدرنیزاسیون کارخانه امری اجتناب ناپذیر میباشد.
تحقیقاتی طراحی ، بومی سازی و ساخت دستگاه مونتاژ و دمونتاژساپلو و فورم های کوره بلند شماره 3
پوشش‌دهی سطح فورم‌های مسی هوای دم کوره‌بلند با استفاده از روش‌های پیشرفته مهندسی سطح شرکت پارس پلاسما پوشش دکتر سلیمی
پروژه تحقیقاتی رفع آلودگی از خاک حوضچه شماره 7 واقع در ضلع شمالی کارخانه ذوب آهن اصفهان به روش زیستی و گیاه پالایی
بکار گیری تکنولوژی پاشش سرباره (Slag Splashing) در کنورتور های بخش فولادسازی در راستای افزایش عمر نسوز پاشش سرباره با کاهش مصرف نسوز و افزایش عمر کنورتور، منجر به کاهش هزینه های تولید می شود.هدف اصلی این پروژه افزایش عمر لایه نسوز کنورتورهای شرکت از 1600 ذوب فعلی در فاز اول به دو برابر و در فاز دوم به چهار برابر می باشد. Slag Splashing روشی است که برای این منظور استفاده می شود. اولین بار این روش در سال 1992 بوسیله کمپانی LTV مطرح شد و در سال 1995 به چین معرفی شد و امروزه بیشتر از 95 درصد شرکت های فولادسازی در چین از این روش استفاده می کنند. بعنوان مثال در LTV این تکنیک عمر نسوز رابه 15658 ذوب و در BAO Steel چین به 14000 ذوب افزایش داده است.
بررسی وامکان سنجی روشهای کاهش HMR در کنورترهای ذوب آهن اصفهان داخلی هدف از انجام این پروژه بهینه سازی HMR کنورتورهای فولادسازی ذوب آهن اصفهان به منظور استفاده بهینه از حرارت چدن مذاب و جایگزین کردن قراضه به جای چدن مذاب و افزایش تولید فولاد می باشد.
بررسی دلایل فورم سوزی کوره‌بلند و بهبود شرایط موجود
ایجاد سیستم تهویه سالن های تمیز کاری و ریخته گری فلزات کارگاه 46
آسییب شناسی حقوقی قراردادهای تجاری بین المللی و راههای برون رفت از آن دانشگاه تربیت مدرس تهران
<<   <  1  >   >>