۱۴۰۲ پنج شنبه ۱۰ فروردين

سرپرستی تبلیغات و برند

در دنیای رقابتی امروز، یک برند ( نام تجاری) معتبر می تواند مزیت رقابتی چشمگیری را برای شرکتها ایجاد نموده و قلب و روح مخاطبان خود را تسخیر نماید. نام تجاری نقش بسیار مهمی در ایجاد، حفظ و توسعه عملکرد کسب و کارها ایفا می نماید. با توجه به سطح رقابت در بازار، یک برند قوی به شرکت کمک می نماید تا با ایجاد رضایت و وفاداری در مشتریان، خود را از سایر رقبا متمایز سازد. در واقع، می توان چنین عنوان نمود که سرمایه اصلی بسیاری از کسب و کارها در شرایط حاضر، برند آنهاست و چنانچه بتوانیم از اعتبار نام تجاری به بهترین شکل بهره بریم، خواهیم توانست وفاداری مشتریان را که تأمین کنندگان اصلی سود شرکت هستند، به دست آوریم. از این رو با مدیریت برند و برنامه ریزی و اجرای رویکردهای تبلیغاتی که مجموعه ای از معلومات حرفه ای ، مهارت ها و تخصص هاست و با استفاده از علوم، فنون و ابزارهای گوناگون، بر اساس اصول و قواعد حرفه ای می توان برای حفظ و ارتقای شرایط اقتصادی شرکت گامهای مؤثری برداشت.
ذوب آهن اصفهان با بیش از 50 سال سابقه و به عنوان مادر صنعت فولاد ایران به دلیل کیفیت کم نظیر محصولات تولیدی و اهتمام ویژه به رضایت مشتری و ارزشهای انسانی دارای معتبرترین برند فولادی در داخل کشور و یکی از برندهای مطرح بین المللی می باشد. با افزایش تولیدکنندگان داخلی فولاد و رقابتی شدن این صنعت، تبلیغات تجاری از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. همزمان با ورود به بازار رقابتی و لزوم خلق مزیت رقابتی و ارتقای جایگاه برند سازمان، مدیریت عالی شرکت تصمیم بر ایجاد واحدی مجزا به نام سرپرستی تبلیغات و برند در روابط عمومی گرفت.
سرپرستی تبلیغات و برند با شناسایی نیازهای تبلیغات تجاری و فرهنگی شرکت بررسی، انتخاب، طراحی، برنامه ریزی، نظارت و اجرای رویکردهای متنوع و خلاقانه تبلیغاتی به منظور معرفی و ارتقای جایگاه محصولات و برند شرکت در داخل و خارج کشور و همچنین توسعه فرهنگ سازمانی را برعهده دارد.
 
وظایف این واحد عبارتند از :
برنامه ریزی و برگزاری نمایشگاه های داخلی و خارجی به منظور معرفی و شناساندن محصول و برند خود به بازار هدف
برگزاری همایش های تخصصی با مشارکت دانشگاه ها
برگزاری همایش تجلیل از مشتریان و تأمین کنندگان
اسپانسری همایش ها و مجامع گروه های مشتریان و انجمن های فنی مهندسی
تبلیغات محیطی در شهرها و جاده های کشور به منظور معرفی محصولات جدید و ارتقای جایگاه برند سازمان
طراحی و چاپ کاتالوگ، پوستر و بروشور
طراحی و انجام تبلیغات از طریق سایتها، شبکه های اجتماعی و فضای مجازی
طراحی و چاپ کارت ویزیت
احداث، تعمیر و بازسازی تابلوهای تبلیغاتی در سطح شرکت
آذین بندی های مناسبتی
طراحی، چاپ و نصب بنر، تیربورد ، بیلبورد و طراحی و تهیه تابلو به منظور :
زیبا سازی فضای شرکت برای بالا بردن روحیه کارکنان شرکت
تبلیغات فرهنگی جهت بالا بردن سطح آگاهی، فرهنگ سازی، ایجاد انگیزه و حس وفاداری سازمانی در کارکنان
اطلاع رسانی مناسبتی
تأمین هدایای تبلیغاتی
  
سرپرست تبلیغات و برند : حمید عادل زاده
ایمیل: brand@esfahansteel.ir
تلفن های تماس : 03152574950
اطلاعیه فراخوان استعلام قیمت
شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان در نظر دارد شش عدد تابلو تبلیغاتی در مبادی ورودی و خروجی شهرهای تبریز، شیراز و بندرعباس از طریق استعلام قیمت به مدت یکسال اجاره نماید.
لذا از کلیه شرکت های تبلیغاتی که در زمینه اکران تابلوهای تبلیغاتی فعالیت می نمایند  دعوت بعمل می آید از تاریخ نشر این اطلاعیه تا تاریخ 1400/6/30 جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم های مربوطه با شماره تلفن های 03152572259 و 03152574949 تماس حاصل نمایند.
                                                                                                                                                     "روابط عمومی ذوب آهن اصفهان"
تاریخ به روز رسانی:
1400/06/23
تعداد بازدید:
3007