۱۴۰۲ سه شنبه ۴ مهر
قوانین و مقررات
قوانين و مقررات خريد اينترنتي شرکت ذوب آهن اصفهان
قوانین عمومی
کلیه اصول و رویه‏‌های شرکت ذوب آهن اصفهان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های شرکت ذوب آهن اصفهان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات شرکت ذوب آهن اصفهان اقدام کند.
ارتباطات الکترونیکی
زمان استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات شرکت ذوب آهن اصفهان ، ثبت سفارش اینترنتی و یا ارسال پست الکترونیکی به شرکت ذوب آهن اصفهان ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که شرکت ذوب آهن اصفهان به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی و سرویس پیام کوتاه) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
توجه داشته باشید که شماره هاي 09332003118 و 09332003119 و 09332003120 تنها شماره هايی است که ذوب آهن از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می‌کند. هچنين آدرس فرستنده ايميل ذوب آهن admin@esfahansteel.ir و suppliers@esfahansteel.ir بوده . بنابراین ارسال هرگونه پیامک و پست الکترونیک تحت عنوان ذوب آهن ، از طرف مراجعي غير از موارد فوق الذكر ، تخلف و سوء استفاده از نام اين شركت است. در صورت مواجهه با این‌گونه موارد، جهت پیگیری قانونی ، آن را به admin@esfahansteel.ir اطلاع دهید.
حق استفاده و بهره برداري از اسناد ارسالي صرفا در اختيار خريدار اسناد بوده و هر گونه نشر و تكثير اسناد ، پیگرد قانونی دارد.
وجه پرداختي بابت خريد اسناد مناقصه غير قابل برگشت است .
همچنین در صورت خرید اسناد وعدم دریافت اسناد پس از پرداخت وجه به علت بروز شرايط پيش بيني نشده ، مراتب را از طریق شماره 03152574477 (پشتیبان فنی) پیگیری نمائید .
بروزرسانی:
1399/06/05
تعداد بازدید:
7116