۱۴۰۲ سه شنبه ۴ مهر
۰۳۱۵۲۶۵۳۱۳۱
امکانات رفاهی
رستوران

*تعداد نفرات فعلی شاغل در این بخش 22 نفر روزکار و شیفت که شامل : سرآشپز، آشپز، کمک آشپز، کارگر، میزبان، سرمیزبان، انباردارمیباشند. * برنامه ریزی در خصوص انجام فرآیند خرید انواع مواد غذایی،آماده سازی،فرآوری طبخ و توزیع صبحانه،ناهار،شام و میان وعده ها ی بیماران،همراهان و پرسنل بیمارستان به میانگین پرسیون سالیانه 360،000 پرس. رستوران بیمارستان شهید مطهری اصفهان در سال 2015 میلادی (1394) موفق به اخذ گواهینامه بین المللی انطباق با استاندارد ارزیابی و کنترل نقاط بحرانی بر مبنایHazard Analysis and Critical Control Point ( HACCP) در دامنه کاری آماده سازی، طبخ و توزیع غذا در بیمارستان توسط شرکت (QAL ) Assess Limited QUaL گردید.

هتل

در مجاورت بیمارستان شهید مطهری هتل بسیار زیبایی در یک فضای سبز و کوهستانی با هوایی مطبوع و با امکانات بسیار مناسب احداث شده است. این هتل در حال حاضر با 62 اتاق و سوئیت به تعداد 170 تخت در اتاقهای یک تا چهار تخته و با امکانات vipو سوئیت های ویژه در اختیار بیماران و مخصوصاً همراهان و مهمانان گرامی می باشد. هتل شهید مطهری دارای استخر رو باز،فضاهای ورزشی،سالن بدنسازی ،بیلیارد و پینگ پنگ می باشد.رستوران این متل در یک فضای آرام آماده ارائه خدمات به مهمانان گرامی در تمام اوقات می باشد.

پارکینگ

بیمارستان شهید مطهری دارای دو پارکسنگ عمومی و اختصاصی می باشد که پارکینگ اختصاصی مخصوص پرسنل و مراجعین IPD و پارکینگ عمومی با ظرفیت بیش از 500 خودرو جهت استفاده برای عموم مراجعین می باشد.

کلیه حقوق این سایت برای بیمارستان شهید مطهری فولادشهر محفوظ می باشد.