لطفا برای ارسال هرگونه پرسش اینجا را کلیک نمایید.
کارخانه
نشانی : اصفهان - انتهای اتوبان ذوب آهن - شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان
تلفن مرکز : 03152573333
دورنگار : 03133322258
دورنگار : 03133321964
شماره پستی : 8493111111
شماره ثبت شرکت : 25230
شماره اقتصادی : 9334-7586-4111
پست الکترونیک : info@esfahansteel.com

حوزه معاونت فروش و بازاریابی
نشانی : اصفهان - بلوار سعدی - شماره 187

تلفن مرکز:  03136271800

تلفن مرکز : 6240031 0313
تلفن مرکز : 6240032 0313
تلفن مرکز : 6242700 0313
تلفن مرکز : 6270220 0313
دورنگار : 03136240033
پست الکترونیک : sales&export@esfahansteel.com

مدیریت فناوری اطلاعات
تلفن : 03152574449

پشتیبانی وب سایت
تلفن : 03152574477

تلفن دفاتر مدیران

۱۳۹۶/۰۹/۱۱

مهندس صادقي با اشاره كاهش چشمگير زيان در صورت هاي مالي شركت :

روند مثبت شرايط مالي ذوب آهن اصفهان ، چشم انداز خوبي را نويد مي دهد

بازنشستگي در ذوب آهن  دوران بازدهي و انتقال تجربه است

آيين توديع و تجليل از خدمات 30 ساله مهندس عليرضا خزاعي مدير آزمايشگاه مركزي ذوب آهن با حضور مهندس صادقي ، معاونين ، جمعي از مديران و همكاران وي ، شنبه چهارم آذرماه در سالن تشريفات روابط عمومي برگزار شد .

 در اين آيين مهندس صادقي مدير عامل شركت ضمن تقدير و تشكر از خدمات مهندس عليرضا خزاعي مدير آزمايشگاه مركزي وي را يكي از مديران موفق كارخانه معرفي نمود و گفت : از دوران قبلي حضور خود در ذوب آهن با ايشان آشنا هستم ، وي يك نعمت براي كارخانه بود.

 مهندس صادقي با اشاره به دوران بازنشستگي مديران و همكاران ذوب آهني افزود : بازنشستگي در ذوب آهن  دوران بازدهي و انتقال تجربه به ديگر همكاران است و بايد به هر نحو  ممكن از اين استعدادها بهره برداري شود .

وي با ابراز اميدواري از اينكه از تجربيات مهندس خزاعي استفاده شود و ارتباط ايشان با شركت همچنان ادامه داشته باشد از مديران روابط عمومي و آموزش وتوسعه منابع انساني شركت درخواست نمود با تشكيل جلسات آموزشي و برنامه هاي فرهنگي و هنري ، همكاران در شرف بازنشستگي را آموزش داده و با روحيات و شرايط مناسب به دوران بازنشستگي هدايت نمايند تا آنها در دوران جديد نيز در امور خانواده و انتقال تجربيات خود موفق باشند .

مهندس صادقي همچنين پيشنهاد نمود كه با توجه به مهارت و دانش تخصصي بازنشستگان ذوب آهن اصفهان ،‌ اين پيشكسوتان در تشكلي علمي و تجربي ، همانند كانون فارغ التحصيلان دانشگاه ها در جهت ارتقاء سطح علمي ، فني و تجربي كاركنان ذوب آهن فعاليت نمايند.

 وي تشكيل شركت تكادو در دوران قبلي تصدي مدير عاملي خود در ذوب آهن را با انگيزه استفاده از توان علمي و تجربي بازنشستگان معرفي نمود و تاكيد كرد : در دوران فعلي مديران كارخانه و از جمله كميته راهبري شركت بايد بيش از پيش  به اين موضوع فكر كرده و از تجربيات مديران و انديشمندان ذوب آهن بهره برداري نمايند.

مهندس صادقي ضمن اشاره به شرايط فعلي كارخانه خاطر نشان كرد : در شش ماهه اول سال جاري علي رغم سود عملياتي ، به دليل هزينه هاي مالي ، با زيان 117 ميليارد توماني مواجه شديم كه البته كاهش بسيار چشمگيري نسبت به سال های 95 و 94 دارد .  اين كاهش زيان بسيار اميدوار كننده است و با ادامه روند كنوني توليد و با توجه به تثبيت قيمت ها ، تا پايان سال به احتمال بسيار زياد شاهد جبران اين زيان خواهيم بود . 

مديرعامل ذوب آهن ، يكي از برنامه هاي مهم اين شركت را راه اندازي مجدد كوره شماره يك اعلام كرد و افزود : با حفظ روند كنوني توليد كه افزايش هم خواهد يافت و با راه اندازي مجدد كوره شماره يك ، شرايط ذوب آهن اصهفان در سال 97 بسيار مطلوب خواهد بود.

وي گفت : با همت تلاشگران اين مجتمع عظيم صنعتي كه در شرايط سخت همواره سربلند بوده اند و با مجموعه اقدامات صورت گرفته ،  ذوب آهن مجدداً به اوج خود خواهد رسيد.

در اين آيين مهندس مير مسعود مير حسيني قائم مقام مدير عامل و سرپرست معاونت برنامه ريزي و توسعه شركت طي سخناني با تجليل از خدمات مهندس خزاعي و ابراز اميدواري نسبت به استفاده از تجربيات وي در فعاليت هاي شركت گفت :  طرح هاي قبلي و جديد شركت براي رونق كارخانه با استفاده از همت و تلاش همكاران و استفاده از سرمايه گذاران خارج از شركت اجرا خواهد شد.

مهندس تورج نوابي نژاد مدير بخش آگلومراسيون نيز در اين مراسم با اشاره به خدمات مهندس خزاعي اظهار كرد : مديران بسيار زيادي فعاليت خود را از آگلومراسيون شروع كردند كه از جمله يكي از اين عزيزان مهندس خزاعي بوده است .

وي با اشاره به دوران بازنشستگي و شرايط روحي و جسمي افراد براي گذراندن اين دوره پيشنهاد نمود كه مديريت هاي مربوطه در شركت با ارائه برنامه هاي لازم شرايط مناسب را براي همكاران در حال بازنشسته شركت فراهم نمايند.

در اين مراسم مهندس گودرزي به نمايندگي از همكاران مديريت آزمايشگاه مركزي در سخناني ضمن تقدير از خدمات مهندس خزاعي در طول تصدي اين مديريت صداقت ، امانت داري ، توجه به آموزش و هنر نگارش گزارشات دقيق و فني را از جمله ويژگي هاي ايشان برشمرد .

در اين مراسم مهندس عليرضا خزاعي در سخنان كوتاهي از حاضران تقدير و تشكر نمود و از همكاران خود در آزمايشگاه مركزي و همكاران و مديران ديگر قسمت ها در طول سال هاي فعاليت خود حلاليت طلبيد .

 وي گفت : طي سال هاي فعاليت در آگلومراسيون ، حوزه بهره برداري و برنامه ريزي و توسعه ، ساخت و راه اندازي طرح و پروژه قائم و نهايتاً مدير آزمايشگاه مركزي فعاليت نموده و اين سال ها بهترين ايام عمر و بهترين خاطره ها را براي او به همراه داشته است .