لطفا برای ارسال هرگونه پرسش اینجا را کلیک نمایید.
کارخانه
نشانی : اصفهان - انتهای اتوبان ذوب آهن - شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان
تلفن مرکز : 03152573333
دورنگار : 03133322258
دورنگار : 03133321964
شماره پستی : 8493111111
شماره ثبت شرکت : 25230
شماره اقتصادی : 9334-7586-4111
پست الکترونیک : info@esfahansteel.com

حوزه معاونت فروش و بازاریابی
نشانی : اصفهان - بلوار سعدی - شماره 187

تلفن مرکز:  03136271800

تلفن مرکز : 6240031 0313
تلفن مرکز : 6240032 0313
تلفن مرکز : 6242700 0313
تلفن مرکز : 6270220 0313
دورنگار : 03136240033
پست الکترونیک : sales&export@esfahansteel.com

مدیریت فناوری اطلاعات
تلفن : 03152574449

پشتیبانی وب سایت
تلفن : 03152574477

تلفن دفاتر مدیران

۱۳۹۶/۰۹/۰۷

برگزاري جشن بزرگ ولايت حضرت مهدي (عج) در مجموعه مصلي وليعصر زرين شهر

به مناسبت سالروز آغاز امامت و ولايت حضرت مهدي (عج) جشن بزرگ ولايت با  حضور حجت الاسلام و المسليمن باقريان امام جمعه زرين شهر ، مهندس علمداري مشاور فرهنگي اجتماعي مديرعامل شركت ، سرهنگ صفرپور فرمانده سپاه لنجان ، احمد احمديان عضو شوراي اسلامي زرين شهر ، حجت الاسلام و المسلمين صائبي رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان لنجان ، دكتر محمد صادق كفيل مسئول مركز تخصصي مهدويت استان قم ، عليرضا اميري مدير روابط عمومي شركت و تني چند از ديگر مسئولين ، به همت و همكاري كانون خيرين فرهنگي بانوان  و روابط عمومي شركت دوشنبه ششم آذرماه در مجموعه مصلي وليعصر زرين شهر برگزار شد.

در اين آيين حجت الاسلام و المسلمين باقريان ضمن خير مقدم به حاضرين و تبريك آغاز ولايت حضرت مهدي (عج) گفت : در طول سال به مناسبت هاي عزا و مصيبت مي پردازيم و جا دارد ايام شادي و مناسبت هاي شادي را نيز كه در دين اسلام وجود دارد  را زنده و احياء كنيم كه اين امر نياز به فرهنگ سازي دارد تا فرزندان ما بدانند دين مبين اسلام دين حزن و اندوه نيست .

امام جمعه زرين شهر به جذب افراد هنرمند و توانمند  براي برپايي اينگونه جشن ها و مراسمات اشاره كرد و گفت : با نگاه ويژه به هنر و فرهنگ و ترويج آن در بين قشر جوان مي توان اين نسل را ايمن نمود و با  مخاطرات فضاي مجازي مقابله كرد.

 وي به چگونه شادي كردن در شادي هاي اهل بيت اشاره كرد و گفت : از ديگر مناسبت هايي كه مي توان در اين روز به آن اشاره كرد هفته بسيج و پيروزي بسيجيان بر داعش است كه بحمدا... محقق گرديد.

حجت الاسلام و المسلمين باقريان با اشاره به اينكه اين برنامه به همت و همكاري كانون خيرين  فرهنگي بانوان ذوب آهن اصفهان انجام شده است گفت : با برپايي اين چنين آيين هايي مي توان به اشاعه فرهنگ و ارتقاء سطح آگاهي مردم كمك شاياني كرد و اين تدبير نيكوي مسئولين ذوب آهن اصفهان است كه در امر فرهنگ سازي چنين گام هاي موثري در سطح منطقه برداشته اند. با همكاري بيشتر ذوب آهن و مسئولين منطقه مي توان شاهد گسترش اين گونه فعاليت ها در آينده بود .

دكتر محمد صادق كفيل مسئول مركز تخصصي مهدويت استان قم به عنوان سخنران ويژه اين مراسم ،  با اشاره به اين موضوع كه  هر روز برای ظهور گام برداریم ، گفت : سالروز امامت و ولايت حضرت مهدي (عج) ، روز بیعت است و اصل بر این است که این روز برنامه‌ای یاری امام باشد، امام عصر(عج) نیاز به وجود یار دارند و ما هر برنامه و مراسمی برگزار می‌کنیم یاری امام عصر (عج) باید محور کار ما باشد و اینکه حضرت حجت تا الان ظهور نکردند این است که یاران نیستند. وي ياد آوري شد : مسئله‌ای که در حال حاضر باید در ذهن مردم جامعه ما روشن شود بحث ظهور و حضور امام عصر (ع) است حضور ایشان مانند خورشید پشت ابر است و با ظهور ايشان ابرهاي كنار خواهند رفت و خورشيد رحمت طلوع خواهند كرد و آنوقت است كه جهانيان از حضور و ظهور ايشان بهره مند خواهند شد و حكومت ايشان آغاز مي شود.

حجت‌الاسلام کفیل گفت : هرکسی که کار خیر و علمی انجام دهد در خدمت امام زمان(عج) است، پس ایجاد عمران و آبادی در جامعه اسلامی از ویژگی‌های یاران امام عصر(ع) است و مردم باید بدانند که آنچه موجب نزول برکات الهی برای آن‌ها می‌شود اصل وجود امام زمان (عج) است، درواقع آن کسی که واسطه رحمت خداوند و ارتباط بین زمین و آسمان می‌شود حضرت مهدی(عج) است.

مسئول مركز تخصصي مهدويت استان قم شاخص بهشت یاری امام دانست و گفت : بهشت 3 درجه است، بالاترین درجه بهشت برای کسانی است که با دست و زبان یار امام هستند، یک درجه پایین‌تر برای کسانی است که با زبان یار امام هستند، درجه پایین‌تر هم برای کسانی است که امام را دوست می‌دارند.
 

مهندس علمداري مشاور فرهنگي و اجتماعي مديرعامل در ابتداي اين آيين گفت : شهدا با ايثار و رشادت هاي خود شرايطي را فراهم نمودند تا همه در امنيت زندگي كنيم. هم اكنون امنيت منطقه و كشور را مرهون رشادتهاي شهداي مدافع حرم هستيم كه با ايثار و از خود گذشتگي توانستند اين شجره خبيثه را از بين برده و آسايش را براي مسلمانان جهان به ارمغان بياورند .

وي با طرح اين سوال كه تا كنون براي ياري و تعجيل ظهور امام عصر (عج) چه كارهاي انجام داده ايم ، افزود : بهترين كار كه بالاتر از هزاران سال عبادت است تفكر به اين موضوع است كه براي ياري حضرت مهدي (عج) چه كارهايي بايد انجام داد تا زمينه ساز ظهور ايشان فراهم گردد. يكي از دلايل عدم ظهور ، فراهم نبودن زمينه ها و نبود ياران واقعي اين امام همام است . 

مشاور فرهنگي اجتماعي مدير عامل تصريح كرد : در اين جشن كه به مناسبت سالروز آغاز امامت و ولايت حضرت مهدي (عج)  برگزار شده است با هم پيمان ببنديم كه از ياران با وفاي ايشان باشيم .

مهندس علمداري زكات را يكي از راه هاي رستگاري دانست و گفت : هميشه زكات به معناي پرداخت مالي نيست بلكه مي توان با در اختيار گذاشتن توانايي و علم خود به ديگران اين امر مهم ديني و تكليف الهي خود را انجام داد ، هم اكنون اين بستر با نام نويسي در كانون خيرين فرهنگي فراهم گرديده است .

وي با اشاره به اين موضوع كه با انتقال دانش و تجارب خويش در كانون خيرين فرهنگي صدقه اي جاويد در زندگاني مي توان فراهم كرد ، خاطر نشان نمود : از طريق به اشتراك گذاشتن روزي دو ساعت از توانايي هاي خود به ديگران علاوه بر پرداخت زكات مي توانيد درخت علم و علم پروري را بكاريد و شاهد نسل آينده اي پرتوان در مهين عزيزمان باشيم .

شايان ذكر است اين آيين همراه با برنامه هاي فرهنگي از جمله مديحه سرايي و اجراي مسابقات فرهنگي و هنري براي حاضرين بود .