لطفا برای ارسال هرگونه پرسش اینجا را کلیک نمایید.
کارخانه
نشانی : اصفهان - انتهای اتوبان ذوب آهن - شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان
تلفن مرکز : 03152573333
دورنگار : 03133322258
دورنگار : 03133321964
شماره پستی : 8493111111
شماره ثبت شرکت : 25230
شماره اقتصادی : 9334-7586-4111
پست الکترونیک : info@esfahansteel.com

حوزه معاونت فروش و بازاریابی
نشانی : اصفهان - بلوار سعدی - شماره 187

تلفن مرکز:  03136271800

تلفن مرکز : 6240031 0313
تلفن مرکز : 6240032 0313
تلفن مرکز : 6242700 0313
تلفن مرکز : 6270220 0313
دورنگار : 03136240033
پست الکترونیک : sales&export@esfahansteel.com

مدیریت فناوری اطلاعات
تلفن : 03152574449

پشتیبانی وب سایت
تلفن : 03152574477

تلفن دفاتر مدیران

۱۳۹۶/۰۷/۱۸

دیدار مديران ذوب آهن با جانبازان سرافراز بستري در بيمارستان تخصصي روانپزشكي شهيد رجايي

با تلاش صادقانه در جبهه صنعت پاسدار خون شهدای گرانقدر و رشادت های جانبازان سرافراز باشیم

در ادامه برنامه هاي متنوع بزرگداشت هفته دفاع مقدس و گراميداشت ياد و خاطره شهدا و ايثارگران افتخارآفرين كشورمان در ذوب آهن اصفهان ، مهندس صادقی مدیرعامل به اتفاق جمعی ازمسئولین ،معاونین و مديران شركت ضمن حضور در بيمارستان تخصصي روانپزشكي شهيد رجايي نجف آباد ، با اهداء شاخه گل ، از  جانبازان سرافراز بستری در این مرکز عیادت و با تعدای از این شهیدان زنده نیز گفتگو نمودند.

 در اين بازديد كه با استقبال كادر بيمارستان و ابراز احساسات جانبازان بستري همراه بود كادر مربوطه به شرح خدمات پرداخته و تعدادي از جانبازان بستري نيز ضمن تشكر از خدمات ارائه شده به خود به بيان مشكلات ومسايل دوران جانبازي خود پرداختند . اين عزيزان  از مديران ذوب آهن به دليل حضورشان تشكر نموده و آنها را به توجه بيشتر به خواسته ها وآرمان هاي انقلاب اسلامي ، شهدا و ايثارگران و پاسداري از آن توجه داده و از آنها خواستند كه در جبهه صنعت و توليد در حد توان كوشيده و براي استقلال و آباداني هر چه بيشتر كشورمان تلاش نمايند .

وظيفه ما است كه به ياد ايثارگران عزيز باشيم            

طی بازديد مذکور كه به همت سرپرستي بنياد شهيد و امور شهدا و ايثارگران و همکاری روابط عمومی شرکت صورت گرفت ، مهندس صادقي ضمن ابراز خشنودي از حضور در بين جانبازان عزيز و ابلاغ سلام كاركنان ذوب آهن اصفهان، يادآور شد : وظيفه ما و افتخار همكاران ذوب آهني است كه همواره به فكر ايثارگران عزيز و ولي نعمتان خود باشيم  و از اين رو همه ساله مفتخر به حضور در جمع جانبازان غرور آفرين مي شويم. وی با تاکید بر ادامه شایسته راه شهدا ، جانبازان و ایثارگران گفت: ما باید با کار و تلاش صادقانه در جبهه صنعت جوابگوی خون شهدای گرانقدر و رشادت های جانبازان سرافراز باشیم .

مهندس علمداري مشاور فرهنگي اجتماعي مدير عامل نيز در گفتگو با جانبازان و كادر بيمارستان شهيد رجايي از آنها خواست اولويت فرهنگي خود را مشخص كنند تا ذوب آهن اصفهان در حد توان و در چارچوب قوانين موجود در خدمت آنها باشند .  وي از تلاش كادر بيمارستان در جهت خدمت به جانبازان تشكر نموده و اجر آنها در پيشگاه الهي دو چندان دانست .

در ادامه سرهنگ اميدي فرمانده حوزه مقاومت بسيج شهيد تندگويان نيز در گفتگو با جانبازان تصريح كرد : امنيت نسل حاضر ، جامعه و سربلندي كشورمان در حال حاضر مديون ايثارگري جانبازان عزيز بوده و همكاران ذوب آهني در جبهه صنعت سعي مي كنند كه راه شهدا و ايثارگران را ادامه دهند .

در اين ديدار دكتر محمد رضا عابد روانپزشك مشغول خدمت در اين مركز و محمد ليلوي مسئول روابط عمومي بيمارستان ضمن توضيحاتي ، وضعيت كلي بيمارستان و شرايط نگهداري از بيماران را براي حاضران تشريح نمودند و اشاره داشتند برخي از اين عزيزان براي طي دوره درمان به اين محل مراجعه مي نمايند اما ما افتخار هم نفسي با برخي از اين عزيزان را تا آخر عمر داريم .

مسئولين بيمارستان شهيد رجايي پذيراي جانبازان ضايعه نخاعي،  قطع عضو و بيماران اعصاب و روان دوران دفاع مقدس و جديداً پذيراي جانبازان مدافع حرم بوده و با توجه به شرايط سخت و نگهداري از اين عزيزان كه بر اثر فشار و استرس دوران حضور در جبهه و به مرور زمان براي جانبازان ايجاد شده است به نگهداري و درمان آنان پرداخته و به خدمت به اين عزيزان افتخار مي كنند .

جانبازان براي دفاع از كيان كشور و پيشرفت آن در عرصه هاي مختلف از جان خويش ، جانانه گذشتند

نكته بارز اين بازديد استقامت و روحيه مقاومتي بود كه در اين افراد به چشم مي خورد . اين عزيزان مشكلات و چالش هاي دوران جنگ را هم اكنون بعد از گذر سال ها همچون ميراثي با خود به همراه دارند وآن روزهاي سخت را به نحوي ديگر تجربه مي نمايند اما ذره اي كه از استقامت آنها كم نشده هيچ بلكه با افتخار بسيار از روزهاي پر تلاطم جنگ سخن مي گفتند. اين عزيزان با مداحي و اشعار خويش ميزبان بازديدكنندگان بودند و آنها را مهمان فراز و نشيب هاي جنگ نموده بودند. تاثير گذاري لحظاتي كه با اين دلاور مردان سپري نموديم در چهره ها موج مي زد ... آري به واقع اين عزيزان ترك زندگي دنيوي نمودند و براي دفاع از كيان كشور و پيشرفت آن در عرصه هاي مختلف از جان خويش ، جانانه گذشتند.

پيام فرهنگي از جان بر آمده يك جانباز 70 درصد به هموطنان

دست نوشته هايي در دست يكي از اين يادگاران دفاع مقدس كه 70 درصد درجه جانبازي داشت ، توجهم را جلب كرد ... نزديكتر رفتم و از وي درخواست نمودم بيشتر در اين زمينه توضيح دهد كه همه ما را مهمان گفته ها ي خويش نمود. اين جانباز عزيز روايت نوشته هاي خود را چنين آغاز كرد : دفاع همچنان باقي است ... در دوران جنگ با توكل به خداوند متعال حق بر باطل غلبه نمود . بنده به عنوان يكي از افرادي كه در دوران جنگ نقش كوچكي ايفا نموده و به افتخار جانبازي نائل شدم اندشيدم كه چگونه مي توانم همچنان به كشور در اين شرايط حساس در برابر هجمه هاي دشمن با سلاح جنگ نرم خدمت نمايم ، لذا اين نوشته ها را تهيه نمودم و بدون اينكه دلخوري ايجاد شود با لسان نرم ،‌ به سهم خود عليه جنگ نرم و ارتقاء دانش و آگاهي هموطنان با افتخار تلاش مي نمايم. همه از اين تلاش و خستگي ناپذيري اين دلاور مرد بهت زده شده بوديم ... كافي است راهكاري كه اين عزيز به منصه ظهور رسانده بود را در ذهن خويش همراه با نتايج آن مرور كنيم و با خود بينديشيم ما در اين راستا چه اقدام تاثيرگذاري مي توانيم انجام دهيم.

نظاره گر بودن يكي از دل نوشته هاي اين عزيز كه با خلوص نيت نگاشته شده بود ، خالي از لطف نيست . اين بار هفته نامه آتشكار افتخار ميزباني خوانندگان را براي مطالعه اين دل نوشته دارد ...

 

تجدید میثاق مديران ذوب آهن با شهید سرافراز مدافع حرم، محسن حججي

مهندس صادقی به اتفاق مسئولین و مدیران شرکت ، قبل از  بازدید ازبیمارستان تخصصي روانپزشكي شهيد رجايي نجف آباد،  با حضور در محل آرامگاه شهيد سرافراز و بي سر مدافع حرم  ،شهيد محسن حججي ، ضمن اداي احترام و قرائت فاتحه ، با آرمانهای شهدای دفاع مقدی و مدافع حرم ،  بویژه این شهید سرافراز تجدید میثاق نمودند .