۱۳۹۸/۰۴/۰۳

در جهت افزایش نشاط سازمانی

مسابقات فوتسال جام شهدای ذوب آهن اصفهان آغاز شد

آیین افتتاحیه مسابقات فوتسال جام شهدای ذوب آهن اصفهان با حضور مهندس یزدی زاده مدیر عامل ،تعدادی از معاونین و مدیران شرکت ، سرهنگ پیمان صفت رییس تربیت بدنی سپاه استان اصفهان ، پهلوان هاشم قنبری پیشکسوت ذوب آهنی و قهرمان کشتی جهان ،سرهنگ امیدی مشاور فرمانده سپاه ناحیه لنجان و فرمانده مرکز مقاومت بسیج فولادشهر، سوم تیر ماه در سالن شهدای مدیریت تولیدات کک و مواد شیمیایی افتتاح شد .

در این مسابقات که به همت تربیت بدنی حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان و با همکاری روابط عمومی ، باشگاه فرهنگی ورزشی به میزبانی مدیریت تولیدات کک و مواد شیمیایی در حال برگزاری است، تعداد 22 تیم از پایگاه های بسیج ذوب آهن اصفهان و 3 تیم از : سپاه لنجان ،فولاد سبا و باشگاه فرهنگی ورزشی شرکت حضور دارند.

 در این آیین مهندس یزدی زاده مدیر عامل شرکت طی سخنانی نقش ورزش در سلامتی جسم و روحیه کاری را یاد آور شد و گفت: در صورتی روحیه پهلوانی در مسابقات و سایر میادین ورزشی رعایت شود به هدف اصلی که رسیدن به نشاط ، شادمانی و انگیزه کاری است خواهیم رسید . وی ضمن قدردانی از برگزارکنندگان این مسابقات خاطرنشان ساخت: انجام این مسابقات برای کارکنان لازم و ضروری است  زیرا در کنار کار ، ورزش می تواند نقش مکمل را داشته باشد.

سرهنگ مهران مختاری فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان نیز در  ابتدای آیین افتتاحیه این مسابقات گفت : ذوب آهن اصفهان با حمایت از ورزش و ورزشکاران در راستای مسئولیت های اجتماعی گام های مهمی برداشته است . وی یکی از رسالت های بسیج شرکت را ترویج ورزش و روحیه ورزشکاری دانست و افزود : هدف بسیج ایجاد انگیزه و بالابردن روحیه در کارکنان است و چون ذوب آهن اصفهان دارای محیط کاری سختی است انجام این چنین مسابقاتی باعث افزایش بهره وری و بالا رفتن روحیه کاری و رونق تولید خواهد شد .

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص رونق تولید گفت: عوامل انگیزشی باعث رونق تولید خواهد شد همانطور که در ماه های اخیر شاهد رکوردهایی در شرکت بودیم.

شایان ذکر است دیدار افتتاحیه این مسابقات بین تیم های پایگاه شهید قجه ای و پایگاه شهید دستغیب انجام شد  و تیم ورزش زورخانه ای نونهالان شهرستان لنجان نیز به اجرای برنامه پرداختند.