۱۳۹۶/۱۲/۰۹

برگزاری جشن 16 هزار نفری تجلیل از دانش پژوهان ممتاز خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان

دومین دور آیین جشن تجلیل از دانش پژوهان ممتاز خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان در سال 96 از8  اسفندماه در ورزشگاه بزرگ فولاد شهر آغاز شد که طی هفت برنامه تا 12 اسفند ماه ادامه دارد .

مدعوین این جشن ها 13 هزار 860 نفر و تعداد تجلیل شدگان 4 هزار و 273 نفر هستند که برنامه های شاد و مفرحی شامل تئاتر ، موسیقی ، تقلید صدا و برنامه خاله سحر برای آنها اجرا می گردد .

شایان ذکر است کل شرکت کنندگان در آیین جشن تجلیل از دانش پژوهان ممتاز 16 هزار نفر و تعداد تجلیل شدگان 4960 نفر است که در دور اول این جشن ها در مجموعه شفق  و دور دوم در ورزشگاه بزرگ فولاد شهر مورد تجلیل قرار می گیرند.

در حاشیه این جشن با تعدادی از شرکت کنندگان گفتگویی داشتیم که در ادامه می خوانید: خیراله علیخانی شاغل در مدیریت آزمایشگاه مرکزی گفت : این گونه جشن ها باعث افزایش روحیه و بیشتر شدن میل به درس خواندن در فرزندان می شود . از دست اندرکاران این برنامه قدردانی می کنیم که علی رغم مشکلات شرکت این برنامه را برای خانواده ها ترتیب دادند تا کارکنان بتوانند در کنار هم از این برنامه های شاد و مفرح لذت ببرند .

علی بختیاری فرد شاغل در مدیریت اموال و انبار با مثبت ارزیابی کردن این جشن ها برای خانواده ها و فرزندان گفت : فرزند بنده از امسال خودش را برای سال آینده آماده می کند تا بتواند دوباره در این جشن ها شرکت کند.

محمد علی توکلی شاغل در مدیریت فولاد سازی گفت : این جشن ها باعث افزایش روحیه در فرزندان می شود ولی فضای که برای این برنامه اختصاص دادند مناسب نیست . نوردهی و صدای بلند گو ها بسیار بد بود . وی افزود : با انجام برنامه های فرهنگی و مذهبی می توان این برنامه ها را غنی تر و محتوای بیشتری به آن بخشید .

احمد رضا قربانی شاغل در مدیریت آگلومراسیون برگزاری این جشن ها را در روحیه دادن به فرزندان بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت : می دانیم که خداوند متعال در قرآن کریم بر اهمیت علم و دانش اندوزی بسیار تاکید کرده و تعلیم و تربیت فرزندان بسیار مهم بوده و خانواده ها با تعلیم و تربیت هرچه بهتر فرزندان خود در ساختن آینده کشور عزیزمان نقش موثری را به عهده خواهند داشت. وی افزود : بعد از دوسال برخی جوایز و کتاب ها تکراری است و بهتر است تلاش فرزندان را به نحو مطلوب تری پاسخ دهند .

مهدی سورانی شاغل در مدیریت فولادسازی با ابراز خشنودی از آیین‌های ویژه تجلیل از دانش‌آموزان و دانشجویان، خواستار تداوم این‌گونه برنامه‌ها از سوی شرکت ذوب آهن اصفهان شد و گفت :  برگزاری این گونه مراسم برای روحیه همه خانواده مؤثر است و از نقطه نظر اینکه این برنامه می توانند مشوق بسیار خوبی برای بچه ها باشد و این احساس را به آنها بدهد که عاملی برای شاد بودن خانواده ها شدند خیلی مؤثر است. وی افزود : خوشحالی خانواده ها و بودن در کنار آنها در این مراسم سالیانه انگیزه ای است برای تلاش مضاعف در زمینه تحصیلی . او همچنین از مسؤلان خواست که به دانشجویان بیشتر توجه شود و با برگزاری کلاس های آموزشی مثل زبان انگلیسی از آنها حمایت کنند.