۱۳۹۶/۱۲/۰۵

قدردانی معاون رییس جمهور و رییس سازمان محیط زیست کشور از فعالیت های زیست محیطی ذوب آهن اصفهان

دکتر کلانتری معاون رییس جمهور و رییس سازمان محیط زیست کشور در بازید از غرفه ذوب آهن اصفهان  در نمایشگاه ضمن ابراز رضایت از فعالیت های گسترده زیست محیطی این شرکت خواستار ادامه اینگونه اقدامات اثر بخش شد . در این بازدید مهندس مکاری معاون ایمنی،بهداشت و محیط زیست و مهندس غلامی سرپرست محیط زیست شرکت گزارشی از اهم فعالیت ها و دستاوردهای زیست محیطی شرکت را ارائه نمودند .

دکتر اسپهبدی ، معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و مدیر عامل شرکت نمایشگاههای بین المللی تهران نیز با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان با اشاره به اقدامات این شرکت در زمینه محیط زیست گفت :عدد ۱۶۵۰۰ هکتار فضای سبز ذوب آهن اصفهان چنان چشمگیر است که برای همیشه در ذهنم ماندگار خواهد بود

دکتر اسپهبدی نقش ذوب آهن اصفهان در توسعه صنعت کشور را یاد آور شد و افزود: تربیت نیروی انسانی ، توسعه صنعت و حضور فعال در بازارهای اروپایی و صادرات محصولات فولادی ، از خصیصه های این مجتمع عظیم صنعتی است.

ابراز خرسندی عضو هیات عامل ایمیدرو از پروژه زیست محیطی ذوب آهن

دكتر سعد محمدي عضو هيات عامل و معاون طرح هاي توسعه ومعادن و صنايع معدني ايميدرو در بازديد از غرفه ذوب آهن در هفدهمين نمايشكاه بين المللي محيط زيست تهران ضمن ابراز خرسندي از به ثمر رسيدن پروزه تصفيه غبار كنورتور فولاد سازي از تلاش تمام برسنل زحمت كش شركت قدر داني نمود.وی فضاي سبز ذوب آهن را به عنوان نماد شركت و يكي از ارزشمندترين اقدامات زيست محيطي ذوب آهن برشمرد.

شایان ذکر است هفدهمين نمايشگاه بين المللي محيط زيست تهران باحضور سازمان ها ونهادهاي متعدد داخلي وخارجي طي روزهای 2 الی 5  اسفند ماه جاري در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد . ذوب آهن اصفهان نيز به عنوان قديمي ترين مجتمع فولادي كشور ويك شركت دوستدار محيط زيست با دارابودن بزرگترين حجم فضاي سبز دربين مجتمع هاي صنعتي يكي از شركت كنندگان فعال اين نمايشگاه است و غرفه بزرگي را در سالن ميلاد نمايشگاه به خود اختصاص داده است .

 ذوب آهن اصفهان باحضور كارشناسان مربوطه وارايه آخرين دستاوردهاي زيست محيطي خود درقالب پوستر ،كاتولوگ ونمايش اقدامات وپروژه هاي زيست محيطي سال هاي اخيرپاسخگوي مسوولان ، كارشناسان واقشار مختلف بازديد كننده است.

 نمایشگاه محیط زیست بزرگترین رویداد در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات مرتبط با محیط زیست کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزارمي گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت به علاقمندان عرضه گرديده و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. دستاوردهای این تعاملات، نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری فیمابین دست اندرکاران حوزه محیط زیست است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه ی صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می نماید. دوره هفدهم نمایشگاه محیط زیست فرصتی تکرار نشدنی را در اختیار فعالان این حوزه در داخل و خارج کشور قرار دادتا با یافتن مخاطبان بالقوه خود، سطح تعامل بین المللی خویش را به طور چشمگیری ارتقاء بخشند .

 دست اندرکاران برگزاری دوره هفدهم نمایشگاه محیط زیست با حمایت ارزشمند سازمان توسعه تجارت و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران و مشارکت و حمایت موثر نهادها، انجمن ها، تشکل ها و سازمان های صنفی نهایت تلاش خود را بکار گرفتند تا این دوره از نمایشگاه با کیفیت و نظم متفاوت برگزار گردد .