۱۳۹۶/۱۱/۰۷

در آیین جشن روز پرستار بیمارستان شهید مطهری ذوب آهن اصفهان عنوان شد :

کسب برترین برند پزشکی استان طی دو سال مستمر حاصل همدلی و هم افزایی کارکنان است

آیین جشنی به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار به همت روابط عمومی بیمارستان شهید مطهری و با همکاری روابط عمومی شرکت ، سه شنبه سوم بهمن ماه با حضور دکتر آجدانی رییس بیمارستان شهید مطهری،غلامعلی قادری مدیر حراست ذوب آهن ، دکتر قدیری معاون بیمارستان شهید مطهری ،علیرضا امیری مدیر روابط عمومی ذوب آهن ، موسی سلیمانی مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران و سرپرست امور شهدا ، جانبازان و ایثارگران شرکت ، تنی چند از دیگر مسئولین و جمعی از پرستاران و پزشکان این مرکز در سالن اجتماعات بیمارستان شهید مطهری برگزار شد.

در این آیین جشن دکتر آجدانی رییس بیمارستان در سخنانی ضمن تبریک میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار خدمت حضار گفت : بحمداله با همدلی ، هم افزایی، خدمت صادقانه و دلسوزانه کادر بیمارستان و به ویژه پرستاران گرامی که علی رغم سختی ها و مشکلات شغل خویش از هیچ تلاشی در راستای خدمت به خلق دریغ نمی ورزند ، بیمارستان شهید مطهری به عنوان یک برند مطرح در عرصه سلامت نه تنها در استان بلکه در کشور از جایگاه ویژه ای برخوردار است و طی دو سال مستمر به عنوان برترین بیمارستان خصوصی در سطح استان اصفهان برگزیده شده است. همین جا شایسته می دانم این موفقیت های بزرگ را خدمت همه تلاشگران تبریک عرض نمایم.

وی با اشاره به اینکه انشااله. با همت و تلاش بیش از پیش کلیه کادر بیمارستان ، این مرکز پزشکی قله موفقیت بیشتری را فتح نماید ، افزود : پرستاری شغلی است که پاداش و اجر واقعی آن نزد خداوند متعال محفوظ است . افراد در این شغل مقدس با اشک ها و لبخندهای رضایت از بهبودی بسیاری مواجه می شوند که هر یک خاطره انگیز است. 

در ادامه علیرضا امیری مدیر روابط عمومی ذوب آهن اصفهان نیز ضمن تبریک روز پرستار و ابلاغ پیام تبریک مدیرعامل شرکت  تصریح کرد : پرستاری حرفه  مقدسی است که علی رغم سختی های فراوان از اجر بسیاری نزد پروردگار متعال برخوردار است.

مدیر روابط عمومی ذوب آهن اصفهان بیان کرد : در آستانه پنجاهمین سالگرد تاسیس کارخانه ذوب آهن اصفهان ، این شناسنامه صنعت فولاد کشور قرار داریم که رویداد بسیار مهم و تاثیر گذاری در صنعت فولاد کشور به شمار می رود هر یک از اعضای خانواده بزرگ ذوب آهن می توانند خاطرات خود از فعالیت در بخش های مختلف شرکت ، تصاویر قدیمی از کارخانه و ... را با روابط عمومی شرکت مطرح نمایند.

در حاشیه این آیین دکتر قدیری معاون بیمارستان شهید مطهری در گفتگو با خبرنگار هفته نامه آتشکار ضمن تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار حضور پرستاران بیمارستان شهید مطهری و جامعه پرستاری کشور گفت : انتخاب شغل پرستاری علی رغم همه ناملایمات و سختی ها ، اجر اخروی بسیاری را برای این پرسنل پر تلاش در پی دارد.

وی افزود : یک پرستار نمونه ، خدمات پزشکی را همان گونه که با کیفیت عالی برای خانواده خود انجام می دهد برای تک تک بیماران لازم است انجام دهد ، درک شرایط سخت بیماران ، پاسخ به دغدغه های آن ها و صبوری و همچنین اجرا دقیق دستورات پزشک از جمله مهمترین ویژگی های یک پرستار نمونه است که همکاران در بیمارستان شهید مطهری بحمداله از این ویژگی ها برخوردار هستند.

معاون بیمارستان شهید مطهری تصریح کرد : پرستاران این مرکز همچون گذشته در راستای خدمت به همنوعان با تلاش و کوشش نقش آفرین باشند . همان طور که در جلسات  مطرح شد این قشر سخت کوش دغدغه ای بابت امنیت شغلی خویش نداشته باشند زیرا کلیه کادر بیمارستان در کنار یکدیگر فعالیت دارند و مشکلی در این خصوص وجود نخواهد داشت.

در این آیین جشن تعدادی از پرستاران نمونه شرکت به نمایندگی از سایرین مورد تجلیل قرار گرفتند . همچنین نفرات برتر نظام پیشنهادات بیمارستان و مسابقه شب یلدا نیز هدایای خود را دریافت نمودند.

شایان ذکر است این آیین جشن با برنامه های شاد همراه بود که توسط گروه هنری روابط عمومی شرکت و همچنین کارکنان بیمارستان به نمایش در آمد که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت .